KOOP İştirakleri personeline Özel Kurum İçi Müşteri İlişkileri ve İletişim Eğitimi düzenlendi

Her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak, sürekli gelişime ve eğitime verdiği önemle fark yaratan KOOP İştirakleri bulunduğu sektörlerde emin adımlarla ilerlemeye, rekabet edilebilirliklerini arttırmaya ve fark yaratmaya devam ediyor.

KTSO Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, KOOP İştirakleri altında faaliyet gösteren; Şeker Sigorta Kıbrıs LTD, Süt Sıvı Yağ Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Ltd (KOOP SÜT), Karma Hayvan Yemi, Harup Ürünleri ile LP Gaz Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Ltd (BİNBOĞA YEM) ve Zirai Levazım, Makine ve Gıda Pazarlama Kooperatifi Ltd. birimlerinde gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerle birebir iletişim içinde olan tüm personellere eğitim verdi.

Müşteri İlişkileri ve İletişim ile ilgili temel bilgileri içeren kurum içi özel eğitim, empati kurma becerisi geliştirilerek sorun çözme kabiliyeti artırmak, müşteri ilişkileri ve yönetimi hakkında genel bilgi ve farkındalık sağlamak amacı taşıyordu.

“Müşteri İlişkileri ve İletişim” eğitimi konusunda uzman eğitmen Yrd. Doç. Dr. Nuran Öze tarafından KTSO Yaşam Boyu Eğitim Merkezi organizasyonu ile 22 Nisan 2017 Cumartesi günü Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Eğitim sonunda katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verildi.